Ürünlerimiz
 
Talep Formu
Tüm Soru ve Talepleriniz için
Referanslarımız
Çalıştığımız firma ve sektörler
0262 335 18 76
Bize ulaşın
 
 
Hakkımızda

Nurtaş Makina Endüstriyel Bıçak , tecrübesiyle bıçak alanda çok çeşitli uygulamaları gerçekleştiren bir şirkettir. Üstlendiği işlerin tamamını istenilen niteliklerde ve planlanan zamanda teslim ederek bugünkü durumuna ulaşmıştır. Tamamlanan ve devam eden çalışmalarıyla müşterilerine ve Türk bıçak sektörüne katkıda bulunmanın haklı gururunu taşımaktadır. Bünyesinde bulunan geniş teknik ve uygulama kadrosuyla çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir. Firmamız ekonomik ve kaliteli ürünleri imal edebilmek için çalışmalarına hız vermiştir. . Bundan sonraki yıllarda da teknolojik gelişmeleri takip edip sürekli kendisini yenileyerek hizmetini siz değerli müşterilerine sunacaktır.

Değerlerimiz

Profesyonellik : İşimizi en üst düzeyde özenle ve yüksek standartlarda yapar ve işimizle ilgili gelişmeleri yakından izleriz. Çalışma yaşamımızdaki tüm ilişkilerde işle ilgili öncelikleri dikkate alırız.

Saygı : İnsana, çevreye ve yasalara saygıyı ön planda tutarak, etik kurallar içinde hareket etmeyi temel gereklilik olarak benimseriz. Tüm çalışmalarımızda dürüst, şeffaf, adil ve sorumlu davranırız.

Dinamizm : Dinamik ve esnek çalışmayı ilke olarak benimseyen bizler, koşullar ne olursa olsun sonuç odaklı ve hızlı çalışırız. Çevreyi ve koşulları sürekli inceleyerek, değişime zamanında yanıt veririz.

Yenilikçilik : Müşteri memnuniyetini temel alarak tüm süreçlerde sürekli gelişim ve yenilik fırsatları yaratırız. Farklılığın, yenilikçi uygulamalarla ortaya çıktığının bilincinde olarak sunduğumuz hizmetin; çağdaş ve yaratıcı olması için çaba gösteririz.

Ekip Çalışması : İşbirliği, karşılıklı bağlılık, uzmanlık ve bilgi paylaşımının başarının temeli olduğunun bilinciyle, ekip çalışmasını kişisel başarının da garantisi olarak görür ve tüm çalışmalarda ekip çalışmasını destekleriz.

Takip Edin
Anasayfa İletişim Endüstriyel Bıçak Nurtaş Makina Girişimidir.